MHC Class 1 Derived Peptide
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-M3886-08 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
MHC Class 2, I-As, beta (58-75)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-M3886-08A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Multiple Coagulation Factor Deficiency 2, Recombinant, Human (MCFD2, T7-Tag, SDNSF, LMAN1IP)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-M3889-46 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
b2Microglobulin, aa21-119, Recombinant, Human (B2M, Beta 2 Microglobulin Precursor, Beta Chain of MHC Class 1 Proteins)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-M3890-02L |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 ug, 50 ug |
| Show Prices | |
a1-Microglobulin, Human (Alpha-1-Microglobulin, A1M, Alpha-1-Microglobulin/bikunin Precursor, AMBP, AMBP Protein, Alpha-1 Microglycoprotein, EDC1, Growth Inhibiting Protein 19, HCP, HI30, ITI, ITIL, IATIL, ITILC, Protein HC, UTI)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-M3890-11H |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
a1-Microglobulin, Human, 95+%
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-M3890-12B |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
b2-Microglobulin, Human, 98+% (b2M)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-M3890-17 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
b2-Microglobulin, Human, 95+% (b2M)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-M3890-17A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
a1-Microglobulin, Recombinant, Human, aa20-203, His-Tag (Protein AMBP, Alpha-1-Microglobulin, A1M, Alpha-1-Microglobulin/bikunin Precursor, AMBP, AMBP Protein, Alpha-1 Microglycoprotein, EDC1, Growth Inhibiting Protein 19, HCP, HI
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-M3890-18A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug, 250 ug |
| Show Prices | |
b2-Microglobulin, Human Western Blot Control (b2M)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-M3890-55B |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ul |
| Show Prices | |
