Tulipa sp. (TL) (HRP)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-T9157-65H |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Tulipa sp. (TL) (Texas Red)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-T9157-65L |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Tulipa sp. (TL) (TRITC)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-T9157-65M |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Tubby Like Protein 2, Human (Control Peptide) (TULP2, Tub 2 Homolog)
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-T9158-20A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
TULP, Human (Tubby-like Protein, Tub Homolog) (Control Peptide)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-T9158A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
Tumor Necrosis Factor alpha, Recombinant, Rat (TNFa)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-T9160-02A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 20 ug |
| Show Prices | |
Tumor Necrosis Factor alpha, Recombinant, Canine (TNFa)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-T9160-02C |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 20 ug |
| Show Prices | |
Tumor Necrosis Factor alpha, Recombinant, Bovine (TNFa)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-T9160-02E |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 20 ug |
| Show Prices | |
Tumor Necrosis Factor alpha, Recombinant, Human (TNFa)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-T9160-03H |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug, 100 ug, 250 ug, 500 ug |
| Show Prices | |
Tumor Necrosis Factor alpha (TNFa) (10-36) (human)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-T9160-05A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
