Urotensin I
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-U2799 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Urotensin II, Rat (UII) Control Peptide
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-U2800 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
Urotensin II
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-U2800-01D |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Urtica dioica (UDA) (AP)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-U3045-10B |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Urtica dioica (UDA) (Biotin)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-U3045-10C |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Urtica dioica (UDA) (FITC)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-U3045-10F |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Urtica dioica (UDA) (Gold, 5nm)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-U3045-10G |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml |
| Show Prices | |
Urtica dioica (UDA) (Gold, 10nm)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-U3045-10G1 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml |
| Show Prices | |
Urtica dioica (UDA) (Gold, 15nm)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-U3045-10G2 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml |
| Show Prices | |
Urtica dioica (UDA) (Gold, 20nm)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-U3045-10G3 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml |
| Show Prices | |
