Interleukin 1 alpha, Recombinant, Human, aa113-271, His-Tag (IL-1a, LAF, LEM, Hematopoietin-1, Lymphocyte-activating Factor, Endogenous Pyrogen, Leukocyte Endogenous Mediator, Mononuclear Cell Factor, MCF)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-I7663-01A3 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug, 100 ug, 250 ug, 500 ug |
| Show Prices | |
Interleukin 1 alpha (223-250) (human) (IL-1a, Hematopoietin-1, Lymphocyte-activating factor, LAF, Endogenous Pyrogen, Leukocyte Endogenous Mediator, LEM, Mononuclear Cell Factor, MCF)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-I7663-02G |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Interleukin 1 beta, aa118-269, Recombinant, Mouse, His-Tag (IL1b, IL-1 beta, Catabolin, Hematopoietin 1, H1, IFN beta Inducing Factor, IL1F2, LAF, OAF, Osteoclast Activating Factor, Preinterleukin beta, Pro Interleukin 1 beta)1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-I7663-07B |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug, 500 ug |
| Show Prices | |
Interleukin 1 beta, Recombinant, Chicken (Interleukin-1beta, IL1b, IL-1 beta, Il-1beta) (Azide Free)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-I7663-08W |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
Interleukin-1, beta, Recombinant, Bovine (IL-1b)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-I7663-10D |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 20 ug |
| Show Prices | |
Interleukin 1 beta, Recombinant, Mouse (IL-1b)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-I7663-17A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2 ug, 10 ug |
| Show Prices | |
Interleukin 1, beta (163-171) (human) (IL-1b)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-I7663-24H |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Interleukin 1 beta (178-207) (human) (IL-1b)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-I7663-24J |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Interleukin 1 beta (208-240) (human)(IL-1b)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-I7663-24K |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Interleukin 1 beta [D-Pro194] (193-195) (human) (IL-1b)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-I7663-24L |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
