CA 125 protein, Human
Artikelnummer:
MBS537564-50K
- Bilder (0)
| Artikelname: | CA 125 protein, Human |
| Artikelnummer: | MBS537564-50K |
| Hersteller Artikelnummer: | MBS537564-50K |
| Alternativnummer: | MBS537564-50K |
| Hersteller: | MyBiosource |
| Wirt: | Human |
| Kategorie: | Proteine/Peptide |
| Konzentration: | 1,600,000 U/ml (by EIA assay) |
| Reinheit: | >95% by SDS-PAGE |
| Formulierung: | Supplied in PBS buffer, 0.05% Na Azide. Centrifuge product lightly before opening for complete recovery of contents. |
