IFN beta protein, Human
Artikelnummer:
MBS538112-100K
- Bilder (0)
| Artikelname: | IFN beta protein, Human |
| Artikelnummer: | MBS538112-100K |
| Hersteller Artikelnummer: | MBS538112-100K |
| Alternativnummer: | MBS538112-100K |
| Hersteller: | MyBiosource |
| Wirt: | Human |
| Kategorie: | Proteine/Peptide |
| Alternative Synonym: | [interferon beta, Interferon beta, interferon beta, interferon, beta 1, fibroblast, Fibroblast interferon] |
| Reinheit: | > 98% pure |
| Formulierung: | PBS with 0.1% BSA, and 10% glycerol. |
