IFN beta protein (Mouse)
Artikelnummer:
MBS538114-5X100K
- Bilder (0)
| Artikelname: | IFN beta protein (Mouse) |
| Artikelnummer: | MBS538114-5X100K |
| Hersteller Artikelnummer: | MBS538114-5x100K |
| Alternativnummer: | MBS538114-5X100K |
| Hersteller: | MyBiosource |
| Wirt: | Mouse |
| Kategorie: | Proteine/Peptide |
| Alternative Synonym: | [interferon beta, Interferon beta, interferon beta, interferon beta 1, fibroblast] |
| Reinheit: | > 95% pure |
| Formulierung: | Supplied as a liquid in PBS with 0.1% BSA. |
