2-Mercaptoethyl b-D-glucopyranoside, CAS [[130263-77-3]]
- Bilder: 0
- Applikation: 0
| Artikelnummer: | USB-M2951-05 |
| Hersteller: | US Biological |
| Applikation: | - |
| Kategorie: | Molekularbiologie |
| Menge: | 10 mg |
| Preise anzeigen | |
Merlin 2, Mouse, Control Peptide (Schwannomin, CN, BANF, SCH, Neurofibromin 2, Schwannomerlin, Neurofibromatosis-2, NF2)
- Bilder: 0
- Applikation: 1
| Artikelnummer: | USB-M2965-30A |
| Hersteller: | US Biological |
| Applikation: | ELISA |
| Kategorie: | Molekularbiologie |
| Menge: | 100 ug |
| Preise anzeigen | |
Merlin 1, Human, Control Peptide (Schwannomin, CN, BANF, SCH, Neurofibromin 2, Schwannomerlin, Neurofibromatosis-2, NF2)
- Bilder: 0
- Applikation: 1
| Artikelnummer: | USB-M2970-01B |
| Hersteller: | US Biological |
| Applikation: | ELISA |
| Kategorie: | Molekularbiologie |
| Menge: | 100 ug |
| Preise anzeigen | |
MESDC2, aa34-234, Recombinant, Human (Mesoderm Development Candidate 2, BOCA, KIAA0081, LDLR Chaperone MESD, Mesoderm Development Protein, MESD, Renal Carcinoma Antigen NY-REN-61, UNQ1911/PRO4369)
- Bilder: 0
- Applikation: 0
| Artikelnummer: | USB-M3003-01 |
| Hersteller: | US Biological |
| Applikation: | - |
| Kategorie: | Molekularbiologie |
| Menge: | 100 ug |
| Preise anzeigen | |
Mesothelin, aa296-580, Recombinant, Human (Mesothelin Isoform 1 Precursor, MSLN, CAK1, CAK1 Antigen, Megakaryocyte Potentiating Factor, MPF, Pre-Pro-Megakaryocyte-Potentiating Factor, SMR)
- Bilder: 0
- Applikation: 0
| Artikelnummer: | USB-M3006-01K |
| Hersteller: | US Biological |
| Applikation: | - |
| Kategorie: | Molekularbiologie |
| Menge: | 50 ug |
| Preise anzeigen | |
c-Met, Recombinant, Human, GST-Tag (Hepatocyte Growth Factor, Scatter Factor Receptor, HGF, SF)
- Bilder: 0
- Applikation: 0
| Artikelnummer: | USB-M3007-04 |
| Hersteller: | US Biological |
| Applikation: | - |
| Kategorie: | Molekularbiologie |
| Menge: | 10 ug |
| Preise anzeigen | |
c-Met Kinase, Control Peptide (Biotin) (Hepatocyte Growth Factor, Scatter Factor Receptor, HGF, SF)
- Bilder: 0
- Applikation: 0
| Artikelnummer: | USB-M3007-07G |
| Hersteller: | US Biological |
| Applikation: | - |
| Kategorie: | Molekularbiologie |
| Menge: | 1 mg |
| Preise anzeigen | |
c-Met, Recombinant, Canine (Hepatocyte Growth Factor Receptor, Scatter Factor Receptor, HGFR, SFR)
- Bilder: 0
- Applikation: 0
| Artikelnummer: | USB-M3007-13C |
| Hersteller: | US Biological |
| Applikation: | - |
| Kategorie: | Molekularbiologie |
| Menge: | 50 ug |
| Preise anzeigen | |
Metamorphosin A [He-LW amide II]
- Bilder: 0
- Applikation: 0
| Artikelnummer: | USB-M3009-25 |
| Hersteller: | US Biological |
| Applikation: | - |
| Kategorie: | Molekularbiologie |
| Menge: | 1 mg |
| Preise anzeigen | |
Metamorphosin A [MMA]
- Bilder: 0
- Applikation: 0
| Artikelnummer: | USB-M3009-25A |
| Hersteller: | US Biological |
| Applikation: | - |
| Kategorie: | Molekularbiologie |
| Menge: | 1 mg |
| Preise anzeigen | |
