Cannabinoid Receptor 2, Control Peptide (CB2)
- Bilder: 0
- Applikation: 2
| Artikelnummer: | USB-C1075-75A |
| Hersteller: | US Biological |
| Applikation: | ELISA, WB |
| Kategorie: | Molekularbiologie |
| Menge: | 100 ug |
| Preise anzeigen | |
Cannabinoid Receptor 2, Human Control Peptide, NT (CB2)
- Bilder: 0
- Applikation: 1
| Artikelnummer: | USB-C1075-76A |
| Hersteller: | US Biological |
| Applikation: | ELISA |
| Kategorie: | Molekularbiologie |
| Menge: | 100 ug |
| Preise anzeigen | |
CANT1, Recombinant, Human (Putative NF-kappa-B-activating Protein 107, Putative MAPK-activating Protein PM09, Apyrase Homolog, Soluble Calcium-activated Nucleotidase 1, SCAN-1, SHAPY)
- Bilder: 0
- Applikation: 0
| Artikelnummer: | USB-C1075-78C |
| Hersteller: | US Biological |
| Applikation: | - |
| Kategorie: | Molekularbiologie |
| Menge: | 10 ug |
| Preise anzeigen | |
CAPG, aa1-348, Recombinant Human (Macrophage-capping protein)
- Bilder: 0
- Applikation: 0
| Artikelnummer: | USB-C1075-98J |
| Hersteller: | US Biological |
| Applikation: | - |
| Kategorie: | Molekularbiologie |
| Menge: | 100 ug |
| Preise anzeigen | |
Capillary Morphogenesis Gene 2, Recombinant, Mouse (CMG-2, Anthrax Toxin Receptor 2, ANTXR2)
- Bilder: 0
- Applikation: 0
| Artikelnummer: | USB-C1077-45A |
| Hersteller: | US Biological |
| Applikation: | - |
| Kategorie: | Molekularbiologie |
| Menge: | 50 ug |
| Preise anzeigen | |
Capillary Morphogenesis Gene 2, Recombinant, Mouse (CMG-2, Anthrax Toxin Receptor 2, ANTXR2) (BSA Free)
- Bilder: 0
- Applikation: 0
| Artikelnummer: | USB-C1077-45AX |
| Hersteller: | US Biological |
| Applikation: | - |
| Kategorie: | Molekularbiologie |
| Menge: | 50 ug |
| Preise anzeigen | |
CAPS, Recombinant, Human, aa1-189, His-Tag (Calcyphosin, Calcyphosine, CAPS1)
- Bilder: 0
- Applikation: 0
| Artikelnummer: | USB-C1077-86 |
| Hersteller: | US Biological |
| Applikation: | - |
| Kategorie: | Molekularbiologie |
| Menge: | 100 ug, 500 ug |
| Preise anzeigen | |
CAPSL, Recombinant, Human, aa1-208 His-Tag (Calcyphosin-like protein, MGC26610)
- Bilder: 0
- Applikation: 0
| Artikelnummer: | USB-C1077-86C |
| Hersteller: | US Biological |
| Applikation: | - |
| Kategorie: | Molekularbiologie |
| Menge: | 100 ug |
| Preise anzeigen | |
Capsaicin Receptor, Rat, Control Peptide
- Bilder: 0
- Applikation: 1
| Artikelnummer: | USB-C1078-01E |
| Hersteller: | US Biological |
| Applikation: | ELISA |
| Kategorie: | Molekularbiologie |
| Menge: | 100 ug |
| Preise anzeigen | |
Vanilloid Receptor 1 (Capsaicin rRceptor, DKFZp434K0220, osm 9 like TRP channel 1, OTRPC1, TRPV1, Vanilloid receptor subtype 1, VR1)
- Bilder: 0
- Applikation: 1
| Artikelnummer: | USB-C1078-02A |
| Hersteller: | US Biological |
| Applikation: | IHC |
| Kategorie: | Molekularbiologie |
| Menge: | 1 mg |
| Preise anzeigen | |
