3-Azidopropyl 2,3,4,6-tetra-O-acetyl-b-D-galactopyranoside
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-292535 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 g, 2 g, 5 g |
| Show Prices | |
2-Azidoethyl 2,3,4,6-tetra-O-acetyl-b-D-galactopyranoside, CAS [[139888-80-5]]
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-292536 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 mg, 1 g, 2 g, 5 g, 10 g |
| Show Prices | |
6-Acetamido-6-deoxycastanospermine, CAS [[134100-29-1]]
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-292537 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 5 mg, 10 mg, 25 mg, 50 mg, 100 mg |
| Show Prices | |
2-O-Acetyl-3,4,6-tri-O-benzyl-a-D-mannopyranosyl trichloroacetimidate, CAS [[108869-64-3]]
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-292538 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 250 mg, 500 mg, 1 g |
| Show Prices | |
1,6-Anhydro-2-azido-4-O-benzyl-2-deoxy-b-D-glucopyranose, CAS [[55682-47-8]]
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-292539 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 mg, 1 g, 2 g, 5 g, 10 g |
| Show Prices | |
ADP-D-glucose disodium salt, CAS [[102129-65-7]]
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-292540 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 5 mg, 10 mg, 25 mg, 50 mg, 100 mg |
| Show Prices | |
N-Acetyl-D-glucosaminitol, CAS [[4271-28-7]]
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-292541 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 mg, 1 g, 2 g, 5 g, 10 g |
| Show Prices | |
Allyl 2-deoxy-2-phthalimido-b-D-glucopyranoside, CAS [[114853-29-1]]
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-292542 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 mg, 250 mg, 500 mg, 1 g |
| Show Prices | |
(1R,3S,4R,8S)-1-Acetoxymethyl-8-benzloxy-3-methoxy-2,6-dioxabicyclo[3,2,1]octane
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-292543 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 g, 100 g, 250 g, 500 g, 1 kg |
| Show Prices | |
1-Amino-1-deoxy-D-fructose hydrochloride
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-292544 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 g, 2 g, 5 g, 10 g, 25 g |
| Show Prices | |
