Amaranthus caudatus (ACL/ACA) (Texas Red)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518199 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2 mg |
| Show Prices | |
Amaranthus caudatus (ACL/ACA) (TRITC (Rhodamine))
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518200 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2 mg |
| Show Prices | |
Arachis hypogaea (Peanut) (PNA) (Mitogen Solution)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518202 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 ml, 25 ml |
| Show Prices | |
Arachis hypogaea (PNA) (AP)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518203 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Arachis hypogaea (PNA) (Biotin)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518204 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 5 mg |
| Show Prices | |
Arachis hypogaea (PNA) (Cy3)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518207 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg, 2 mg |
| Show Prices | |
Arachis hypogaea (PNA) (Cy5)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518208 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg, 2 mg |
| Show Prices | |
Arachis hypogaea (PNA) (DyLight488)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518209 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Arachis hypogaea (PNA) (Macrobeads)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518213 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 ml |
| Show Prices | |
Arachis hypogaea (PNA) (MagneZoom(TM))
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518214 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml, 5 ml |
| Show Prices | |
