Bauhinia purpurea (BPL/BPA) (Cy5)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518241 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Bauhinia purpurea (BPL/BPA) (DyLight488)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518242 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Bauhinia purpurea (BPL/BPA) (FITC)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518244 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2 mg |
| Show Prices | |
Bauhinia purpurea (BPL/BPA) (HRP)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518245 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2 mg |
| Show Prices | |
Bauhinia purpurea (BPL/BPA) (Macrobeads)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518246 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 5 ml, 10 ml |
| Show Prices | |
Bauhinia purpurea (BPL/BPA) (MagneZoom(TM))
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518247 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml, 5 ml |
| Show Prices | |
Bauhinia purpurea (BPL/BPA)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518248 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2 mg, 5 mg |
| Show Prices | |
Bauhinia purpurea (BPL/BPA) (Agarose)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518249 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2 ml, 5 ml |
| Show Prices | |
Bauhinia purpurea (BPL/BPA) (Texas Red)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518250 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2 mg, 5 mg |
| Show Prices | |
Bauhinia purpurea (BPL/BPA) (TRITC (Rhodamine))
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518251 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2 mg |
| Show Prices | |
