Psophocarpus tetragonolobus (PTL/PTA II) (Cy5)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518701 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Psophocarpus tetragonolobus (PTL/PTA II) (DyLight488)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518702 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Psophocarpus tetragonolobus (PTL/PTA II) (HRP)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518704 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2 mg |
| Show Prices | |
Psophocarpus tetragonolobus (PTL/PTA II) (Agarose)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518706 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 ml, 25 ml |
| Show Prices | |
Psophocarpus tetragonolobus (PTL/PTA II) (Agarose) Microcolumn
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518707 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 300 ul |
| Show Prices | |
Psophocarpus tetragonolobus (PTL/PTA II) (TRITC (Rhodamine))
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518709 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2 mg |
| Show Prices | |
Sambucus nigra (Elderberry) (SNA/EBL I) (Mitogen Solution)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518710 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 ml, 25 ml |
| Show Prices | |
Sambucus nigra (SNA/EBL I) (AP)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518711 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Sambucus nigra (SNA/EBL I) (Biotin)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518712 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2 mg |
| Show Prices | |
Sambucus nigra (SNA/EBL I) (Colloidal Gold)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518713 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml |
| Show Prices | |
