Triticum vulgaris (WGA) (Semi-Pure)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518823 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 mg |
| Show Prices | |
Triticum vulgaris (WGA) (Agarose)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518824 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml, 5 ml |
| Show Prices | |
Triticum vulgaris (WGA) (Agarose) Microcolumn
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518825 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 300 ul |
| Show Prices | |
Triticum vulgaris (WGA) (Agarose)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518826 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 25 ml |
| Show Prices | |
Triticum vulgaris (WGA) (Texas Red)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518827 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2 mg, 5 mg |
| Show Prices | |
Triticum vulgaris (WGA) (TRITC (Rhodamine))
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518828 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2 mg, 5 mg |
| Show Prices | |
Tulip sp. (TL) (Mitogen Solution)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518829 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 ml, 25 ml |
| Show Prices | |
Tulip sp. (TL) (AP)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518830 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Tulip sp. (TL) (Biotin)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518831 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Tulip sp. (TL) (Colloidal Gold)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-518832 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml |
| Show Prices | |
