ABCG8, Rat, Control Peptide (ATP-binding Cassette Transporter 8)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-A0004-11A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
ABCG8, Rat, Control Peptide (ATP-binding Cassette Transporter 8)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-A0004-11D |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
ABCG1, Control Peptide (ATP-binding Cassette Sub-family G Member 1, ATP-binding Cassette Transporter 8, ABC Transporter 8, ABC8, Homolog of Drosophila White, MGC34313, White Protein Homolog, WHITE1, Wht1)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-A0004-11P |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
ABIN-1, Recombinant, Human, aa94-530, His-Tag (TNIP1, TNFAIP3 Interacting Protein 1, HIV-1 Nef-interacting Protein, Nef-associated Factor 1, Naf1, Nip40-1, Virion-associated Nuclear Shuttling Protein, VAN, hVAN, KIAA0113, NAF1)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-A0004-74H |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 ug, 50 ug |
| Show Prices | |
ABCA1, Control Peptide (ABC 1, ABC Transporter 1, ATP-binding Cassette 1, ATP-binding Cassette Transporter 1, CERP, Cholesterol Efflux Regulatory Protein, HDLDT1, TGD)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-A0004A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
Abl Kinase Substrate (Abltide)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-A0007-07A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
ImmunoTek(TM) ABTS Stable Liquid Substrate 1.46mM for HRPO
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-A0030 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 250 ml, 500 ml, 1000 ml |
| Show Prices | |
ACAA1, Recombinant, Human (3-ketoacyl-CoA Thiolase, Peroxisomal, Acetyl-CoA Acyltransferase, Beta-ketothiolase, Peroxisomal 3-oxoacyl-CoA Thiolase, ACAA, PTHIO)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-A0191-45 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug, 500 ug |
| Show Prices | |
ACADL, Recombinant, Human, aa31-430, His-Tag (Long-chain Specific Acyl-CoA Dehydrogenase, Mitochondrial, LCAD)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-A0193-03 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug, 250 ug |
| Show Prices | |
ACADM, aa26-421, Recombinant, Human (Acyl-Coenzyme A dehydrogenase, C-4 to C-12 straight chain, ACAD1, FLJ18227, FLJ93013, FLJ99884, MCAD, MCADH, Medium-chain specific acyl-CoA dehydrogenase, mitochondrial)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-A0193-16 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug, 250 ug |
| Show Prices | |
