Cicer arietinum (CPA) (Gold, 10nm)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-C5071-70G1 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml |
| Show Prices | |
Cicer arietinum (CPA) (Gold, 15nm)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-C5071-70G2 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml |
| Show Prices | |
Cicer arietinum (CPA) (Gold, 20nm)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-C5071-70G3 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml |
| Show Prices | |
Cicer arietinum (CPA) (Gold, 30nm)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-C5071-70G4 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml |
| Show Prices | |
Cicer arietinum (CPA) (Gold, 40nm)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-C5071-70G5 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml |
| Show Prices | |
Cicer arietinum (CPA) (HRP)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-C5071-70H |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Cicer arietinum (CPA) (Texas Red)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-C5071-70L |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Cicer arietinum (CPA) (TRITC)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-C5071-70M |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
CIDE-A, CT, Blocking Peptide (Cell Death-inducing DFF-like Effector A)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-C5072-01P |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
CIDE-B, CT, Blocking Peptide (Cell Death-inducing DFF-like Effector B)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-C5072-50P |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
