ImmunoTek(TM) Nitro Blue Tetrazolium (NBT) 0.489mM Staining System for AP, CAS [[298-83-9]]
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-N2590 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | IHC |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 250 ml, 500 ml |
| Show Prices | |
Nitrofluorescein, Isomer 1 (5-Nitrofluorescein)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-N2592-45 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 g |
| Show Prices | |
Nitrofluorescein, Isomer 2 (6-Nitrofluorescein)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-N2592-45A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 g |
| Show Prices | |
p-Nitrophenyl 2-Acetamido-6-O-(2-acetamido-3,4,6-tri-O-acetyl-2-deoxy-ß-D-glucopyranosyl)-2-deoxy-3-O-(2,3,4,6-tetra-O-acetyl-ß-D-galactopyranosyl)-a- D-galactopyranoside
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-N2594 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2.5 mg |
| Show Prices | |
4-Nitrophenyl 2-Acetamido-3-O-(2-acetamido-2-deoxy-b- D-glucopyranosyl)-2-deoxy-a-D-galactopyranoside (GlcNAc1-b-3GalNAc-a-PNP), CAS [[125455-64-3]]
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-N2594-01 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
4-Nitrophenyl 2-Acetamido-6-O-(2-acetamido-2-deoxy-b-D-glucopyranosyl) -3-O-(b-D-galactopyranosyl)-2-deoxy-a- D-galactopyranoside (Gal1-b-3(GlcNAc1-b-6)GalNAc-a-PNP), CAS [[139459-55-5]]
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-N2594-01A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
p-Nitrophenyl 2-Acetamido-3-O-acetyl-4,6-O-benzylidene-2-deoxy-a-D-glucopyranoside, CAS [[23262-56-8]]
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-N2594-01B |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 mg |
| Show Prices | |
p-Nitrophenyl 2-Acetamido-2-deoxy-(4-O-2-acetamido-2-deoxy-b-D- glucopyranosyl)-a-D-galactopyranoside (GlcNAc1-b-4GalNAc-a-PNP)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-N2594-01C |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
p-Nitrophenyl 2-Acetamido-2-deoxy-(6-O-2-acetamido-2-deoxy-b-D- glucopyranosyl)-a-D-galactopyranoside (GlcNAc1-b-6GalNAc-a-PNP)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-N2594-01D |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
p-Nitrophenyl 2-Acetamido-2-deoxy-3-O-acetyl-ß-D-glucopyranoside
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-N2594-01E |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 mg |
| Show Prices | |
