1-Oleoyl-2,3-dipalmitoyl-rac-glycerol, CAS [[1867-91-0]]
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O5971-20 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 mg, 100 mg |
| Show Prices | |
1-Oleoyl-rac-glycerol
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O5971-30 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 250 mg |
| Show Prices | |
1-Oleoyl-sn-glycerol
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O5971-30A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 250 mg |
| Show Prices | |
1-Oleoyl-2,3-isopropylidiene-(rac)-glycerol
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O5971-32 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 g |
| Show Prices | |
1-Oleoyl-2-linoleoyl-rac-glycerol (contains 2% 1,3-isomer)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O5971-35 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 5 mg |
| Show Prices | |
1-Oleoyl-3-linoleoyl-rac-glycerol
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O5971-36 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 mg |
| Show Prices | |
1-Oleoyl-2-palmitoyl-rac-glycerol (O2PG)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O5971-38 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 mg |
| Show Prices | |
1-Oleoyl-3-palmitoyl-rac-glycerol (O3PG)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O5971-38A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 mg |
| Show Prices | |
Olig1, Control Peptide (Olig Family Transcription Factor)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O5990-01A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
Olig1, Control Peptide (Olig Family Transcription Factor) (BSA)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-O5990-01B |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
