Taq DNA Polymerase Mix
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | ABX461043 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | PCR |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 200 rxns, 1000 rxns |
| Show Prices | |
Taq One-Step RT-PCR Kit
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | ABX461044 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | PCR |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 25 rxns, 100 rxns |
| Show Prices | |
Taq Reaction Buffer - Colorless
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | ABX461045 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | PCR |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 4 x 1 ml |
| Show Prices | |
Taq Reaction Buffer - Red
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | ABX461046 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | PCR |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 4 x 1 ml |
| Show Prices | |
Taq DNA Polymerase with Red Dye
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | ABX461047 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | PCR |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 U, 2500 U, 5000 U |
| Show Prices | |
Taq DNA Polymerase with Red Dye Mix
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | ABX461048 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | PCR |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 200 rxns, 1000 rxns |
| Show Prices | |
NH4 Buffer (10X)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX461049 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 3 x 1.2 ml |
| Show Prices | |
Oligo dT18 Primer
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | ABX461050 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | PCR |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 27 µg |
| Show Prices | |
Random Hexamer Primer
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | ABX461053 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | PCR |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 25 µg |
| Show Prices | |
RNase Inhibitor
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | ABX461054 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | PCR |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2500 U, 10 kU |
| Show Prices | |
