IRAK 2, CT, Blocking Peptide (IL-1 Receptor-associated Kinase)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-I8600-10P |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
IRAK 2, CT, Blocking Peptide (IL-1 Receptor-associated Kinase)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-I8600-15P |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
IRAK4, Recombinant, Human, GST-Tag (IRAK4, REN64, NY-REN-64, Interleukin-1 receptor-associated kinase 4, IRAK-4 mutated form 1, Interleukin-1 receptor associated kinase 4)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-I8600-17H |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 ug |
| Show Prices | |
IRAK 4, Control Peptide (IL-1R-associated Kinase)
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-I8600-17P |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
IRAK M, Blocking Peptide (IL-1 Receptor-associated Kinase)
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-I8600-20P |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
IRAK, CT, Blocking Peptide (IL-1 Receptor-associated Kinase)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-I8600P |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
Insulin Regulated Aminopeptidase, Rat, Control Peptide (IRAP, Placental Leucine Aminopeptidase, PLAP, Leucyl Cystinyl Aminopeptidase, LNPEP, Oxytocinase, Otase, Vesicle Protein of 165kD, vp165)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-I8601-01A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
Insulysin, Recombinant, Rat, 5-His-Tag (IDE, insulin-degrading enzyme, Insulinase, Insulin-degrading Enzyme, Insulin Protease)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-I8601-04 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 ug |
| Show Prices | |
IRE1p, CT, Control Peptide (Inositol-Requiring Protein 1, IRE1a, Endoplasmic Reticulum-to-Nucleus Signaling 1, ERN1)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-I8604-16A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
IRE1p, Control Peptide (Inositol-Requiring Protein 1, IRE1a, Endoplasmic Reticulum-to-Nucleus Signaling 1, ERN1)
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | USB-I8604-18A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
