XIAP (API3, Baculoviral IAP repeat-containing protein 4, BIRC4, hILP, HILP, IAP3, IAP-like protein, ILP1, Inhibitor of apoptosis protein 3, MIHA, Xiap, X-linked IAP, X-linked inhibitor of apoptosis protein) (Control Peptide)50
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-X1034-07A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
XIAP Associated Factor 1, Control Peptide (XAF1, X Chromosome linked Inhibitor of Apoptosis Associated Factor 1)
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-X1034-30A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 50 ug |
| Show Prices | |
XmaJI (AvrII)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-X1043 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 200 U, 1000 U |
| Show Prices | |
XmiI (AccI)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-X1044 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 400 U, 2000 U |
| Show Prices | |
D-Xylonic Acid, Calcium Salt, Hydrate (Calcium D-Xylonate Hydrate), CAS [[72656-08-7]]
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-X9800 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 2.5 g |
| Show Prices | |
Y-27632 Dihydrochloride (ROCK Inhibitor), CAS [[146986-50-7]]
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-Y0110 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg, 5 mg, 25 mg |
| Show Prices | |
Yeast Mating Factor Alpha, Acetate Salt (YMFa), CAS [[59401-28-4]]
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-Y2016 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg, 5 mg, 10 mg, 20 mg |
| Show Prices | |
Yeast Mating Factor Alpha SK2, CAS [[89718-47-8]]
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-Y2016-04 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 mg |
| Show Prices | |
AZGP1 (Zinc-alpha-2-glycoprotein, Zn-alpha-2-GP, Zn-alpha-2-glycoprotein, ZAG, ZNGP1)
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | USB-Z0133-04 |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | ELISA, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 100 ug |
| Show Prices | |
ZAP 70, active, Recombinant, Human (TCR Zeta Associated Protein kinase 70kD)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | USB-Z0300-07A |
| Manufacturer: | US Biological |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 ug |
| Show Prices | |
