SARS-CoV-2 RT-PCR Kit
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | ABX472067 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | RT-PCR |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 48 tests, 96 tests |
| Show Prices | |
Treponema pallidum (Syphilis) RT-PCR Kit
- Images: 0
- Applications: 1
| Biozol Catalog Number: | ABX472068 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | RT-PCR |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 48 tests, 96 tests |
| Show Prices | |
Rat EPDR1 Plasmid Preis auf Anfrage
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX480001 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 150 µg, 300 µg |
| Show Prices | |
Protein Diluent Buffer (PBS)
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | ABX480002 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | SDS-PAGE, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml, 20 ml, 50 ml |
| Show Prices | |
Protein Diluent Buffer (Tris)
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | ABX480003 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | SDS-PAGE, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml, 20 ml, 50 ml |
| Show Prices | |
Protein Diluent Buffer (NaHCO3)
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | ABX480004 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | SDS-PAGE, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml, 20 ml, 50 ml |
| Show Prices | |
Protein Diluent Buffer (Tris, No Preservatives)
- Images: 0
- Applications: 2
| Biozol Catalog Number: | ABX480005 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | SDS-PAGE, WB |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 ml, 20 ml, 50 ml |
| Show Prices | |
pAAV-GFP Control Vector
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | CBL-AAV-400 |
| Manufacturer: | Cell Biolabs |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 µg |
| Show Prices | |
pLenti-AAVR-Puro Vector
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | CBL-AAV-450 |
| Manufacturer: | Cell Biolabs |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 10 µg |
| Show Prices | |
GFP Lentivirus Control
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | CBL-LTV-300 |
| Manufacturer: | Cell Biolabs |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 vial |
| Show Prices | |
