pET14-MCS-EGFP
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PET14-2-1 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pOTB7-Src
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00001 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCMV-HA-SRC
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00001-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1-CNTRFv1-HA-His
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00002-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1-IL2RG-HA-His
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00003-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pOTB7-IL2RG
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00003S |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1-GP130v1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00004-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-GP130 shRNA(3+1)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00004-3 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-GP130 shRNA-1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00004-3A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCR4-TOPO-GP130
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00004S |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
