pcDNA3.1-IL12RB2-HA-His
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00005-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCR4-TOPO-IL12RB2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00005S |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1-IL-27RA-HA-His
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00006-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCMV-SPORT6-IL27RA
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00006S |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1-Flag-LPAR1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00007-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pBluescriptR-LPAR1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00007S |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1-Flag-GPR180
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00008-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pOTB7-GPR180
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00008S |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1-Flag-S1PR1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00009-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pDNR-LIB-S1PR1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00009S |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
