pGEX-4T-1-p50
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00010-1A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCMV-N-FLAG-NFKB P50/P105
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00010-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pNFkappaB-luc
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00010-2B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pGL4.19-NFkB response element
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00010-2C |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro- NF-kappaB1 shRNA-1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00010-3A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLVX-Tight-Puro-LSD1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00011-3A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLenti-CMV-GFP-Puro-LSD1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00011-4A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLenti-CMV-GFP-Puro-LSD1(K432R/K433R/K436R)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00011-4B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLenti-CMV-GFP-Puro-LSD1(K432Q/K433Q/K436Q)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00011-4C |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1-Flag-hsp70
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00012-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
