pACT-VP16-p53
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00015-2G |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
p3*Flag-TP53
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00015-2H |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
p3*Flag-TP53(G245S)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00015-2I |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
p3*Flag-TP53(R249S)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00015-2J |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
p3*Flag-TP53(R248Q)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00015-2K |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLKO.1-P53 shRNA (3+1)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00015-3 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-P53 shRNA-1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00015-3A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-P53 shRNA-2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00015-3B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLVX-Tight-puro-P53
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00015-4A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLenti-CMV-P53-GFP-Puro
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00015-4B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
