p3*Flag-TRAF6(1-115aa)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00020-2H |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
p3*Flag-TRAF6(116-276aa)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00020-2I |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
p3*Flag-TRAF6(277-522aa)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00020-2J |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
p3*Flag-TRAF6(354-522aa)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00020-2K |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
p3*Flag-TRAF6(C70A)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00020-2L |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1(+)-HA-TRAF6
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00020-2M |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
p3*Flag-TRAF6(K124R)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00020-2N |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCMV-Flag-TRAF6
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00020-2O |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-TRAF6 shRNA-1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00020-3A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLenti-CMV-TRAF6-GFP-Puro
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00020-4A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
