pcDNA3-HA-TAB1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00021-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-TAB1 shRNA-1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00021-3A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pET24a(+)-HSP90AA1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00023-1A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pET28a-His-HSP90AA1(233-559aa)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00023-1B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3-HA-hsp90alpha
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00023-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3-HA-hsp90alpha (233-732aa)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00023-2C |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3-HA-hsp90alpha (402-732aa)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00023-2D |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3-HA-hsp90alpha(1-401aa)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00023-2E |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3-HA-hsp90alpha(401-620aa)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00023-2F |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCMV-Flag-HSP90AA1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00023-2J |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
