pEGFP-C3-HSP90AA1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00023-2K |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCMV-Flag-HSP90AA1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00023-2L |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCMV-Myc-HSP90AA1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00023-2M |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1(+)-HA-HSP90AA1 Preis auf Anfrage
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00023-2N |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1(+)-HA-HSP90AA1(1-232aa)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00023-2O |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1(+)-HA-HSP90AA1(1-559aa)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00023-2P |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1(+)-HSP90AA1-His
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00023-2Q |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3-HA-hsp90beta
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00024-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLKO.1-HSP90AB1 shRNA (3+1)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00024-3 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLVX-Puro-HSP90AB1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00024-4A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
