pCMV-HA-chip
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00025-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-NOS2 shRNA-1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00026-3A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1-Myc-COX2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00028-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1(+)-PTGS2-His
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00028-2B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLenti-CMV-COX2-GFP-Puro
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00028-4A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pET32a-leptin
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00029-1A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pET28a-rTNFalpha
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00030-1A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pET28a-HMGB1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00031-1A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pGEX-4T-1-HMGB1(FL)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00031-1B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1(+)-Flag-HMGB1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00031-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
