pPLK/GFP+Puro-SUMO2 shRNA-2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00794-3B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-SUMO2 shRNA-3
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00794-3C |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-SUMO2 shRNA-4
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00794-3D |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pWPXLd-SUMO2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00794-4A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-SUMO3 shRNA-1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00795-3A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-SUMO3 shRNA-2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00795-3B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-SUMO3 shRNA-3
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00795-3C |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-SUMO3 shRNA-4
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00795-3D |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pWPXLd-SUMO3
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00795-4A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1(+)-Flag-ALDH1A1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00796-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
