pPLK/GFP+Puro-ALDH1A1 shRNA(3+1)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00796-3 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLKO.1-ALDH1A1 shRNA-1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00796-3A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLKO.1-ALDH1A1 shRNA-2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00796-3B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLKO.1-ALDH1A1 shRNA-3
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00796-3C |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLenti-EF1-ALDH1A1-Puro
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00796-4A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCMV-SPORT6-H19
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00797 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLenti-CMV-H19-GFP-Puro Preis auf Anfrage
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00797-4A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCMV-SPORT6-BRF1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00798 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pOTB7-MYOD1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00799 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pOTB7-SCD
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00800 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
