pDONR223-DDIT3
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00805 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-CHOP shRNA-1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00805-3A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pET28a-GFAP(83-432aa)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00806-1B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCMV-HA-GFAP
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00806-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-GFAP shRNA-1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00806-3A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1-ER-BETA
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00807-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1(+)-ESR2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00807-2B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-ESR2 shRNA(3+1)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00807-3 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLenti-CMV-GFP-Puro-ESR2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00807-4A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pGL3-Basic-ZEB2 promoter(FL)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00808-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
