pDONR223-KCTD13
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00809 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCMV-SPORT6-BRD7
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00810 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1(+)-Flag-BRD7
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00810-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCMV-SPORT6-BRD2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00811 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCR-BluntII-TOPO-AFF1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00812 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pWPXLd-hsp70(WT)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00813-4A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pWPXLd-hsp70(K331R)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00813-4B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pWPXLd-hsp70(K651R)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00813-4C |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pET28a-RANBP1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00814-1B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCD513B-1-RANBP1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00814-4A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
