pcDNA3.1-CBLB
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00815-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-XOR shRNA-1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00816-3A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-XOR shRNA-2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00816-3B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-XOR shRNA-3
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00816-3C |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pBluescriptR-COP1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00817 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pDONR223-GABARAPL1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00818 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pDONR223-GABARAPL2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00819 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCMV-SPORT6-WNT2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00820 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1-FLAG-WNT2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00820-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
plenti-CMV-UNC93B1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00821-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
