pLenti-DSTYK shRNA-6
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00822-3G |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLVX-mCherry-N1-DSTYK
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00822-4A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLVX-AcGFP1-N1-DSTYK
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00822-4B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCD513B-1-LINC00961
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00823-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCD513B-1-SFTA1P
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00824-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCD513B-1-LINC01554
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00825-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pET28a-TNKS2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00826-1A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pOTB7-GIT1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00827 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1-SPRY4-IT1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00828-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-SPRY4-IT1 shRNA-1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00828-3A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
