pPLK/GFP+Puro-SPRY4-IT1 shRNA-2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00828-3B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-SPRY4-IT1 shRNA-3
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00828-3C |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pDONR223-GABARAP
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00829 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pEGFP-C3-MAP1LC3C
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00830-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1(+)-NDUFV2-Flag
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00831-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-NDUFV2 shRNA-1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00831-3A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-NDUFV2 shRNA-2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00831-3B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-NDUFV2 shRNA-3
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00831-3C |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCD513B-1-NDUFV2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00831-4A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCR4-TOPO-ERN1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00832-1 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
