p3*Flag-ERN1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00832-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pMD-B4GALT1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00833 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCMV-HA-B4GALT1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00833-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pET24a(+)-YWHAZ(K158R)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00834-1A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pET24a(+)-YWHAZ(C189S)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00834-1B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCMV-HA-YWHAZ
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00834-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCMV-HA-YWHAZ
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00834-2B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1-GFP(156-238AA)-YWHAZ
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00834-2C |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1-GFP(1-155AA)-Linker-YWHAZ
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00834-2D |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCMV-HA-YWHAZ(S58A)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00834-2E |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
