pCMV-HA-YWHAZ(C189S)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00834-2F |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCMV-YWHAZ-HA
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00834-2I |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLKO.1-XBP1 shRNA-1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00835-3A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLKO.1-XBP1 shRNA-2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00835-3B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLKO.1-XBP1 shRNA-3
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00835-3C |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLKO.1-XBP1 shRNA-4
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00835-3D |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1(+)-TLN1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00836-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1(+)-Flag-TLN1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00836-2B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLKO.1-TLN1 shRNA-1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00836-3A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCMV-SPORT6-TMEM184A
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00837 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
