pLenti6/v5-TMEM184A
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00837-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pDNR-Dual-GRHL1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00838 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLenti6/v5-GRHL1(F473S)
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00838-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLenti6/v5-GRHL1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00838-2B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLenti6/v5-NTS
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00839-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pBluescriptR-NIPAL1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00840 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLenti6/v5-NIPAL1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00840-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-BHLHE40 shRNA-1
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00841-3A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pPLK/GFP+Puro-BHLHE40 shRNA-2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00841-3B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLenti-CMV-GFP-Puro-Flag-BHLHE40
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00841-4A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
