pDONR223-STK40
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00842 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
p3*Flag-CMV-14-PRMT5
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00843-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
p3*Flag-CMV-14-Hsp60
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00844-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLenti-CMV-CYP1A2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00845-4A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLenti-CMV-GFP-Puro-CYP1A2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00845-4B |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLenti-CMV-TSC2
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00846-4A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pcDNA3.1(+)-CCN2-Flag
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00847-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pLenti-CTGF shRNA
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00847-3A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pOTB7-CDC37
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00848 |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
pCMV-HA-CDC37
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | BWT-PPL00848-2A |
| Manufacturer: | Bioworld Technology |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 1 Unit |
| Show Prices | |
