Complete Medium for M1 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703387 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for M14 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703388 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for MA-891 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703389 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for MDA-MB-435 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703390 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Dulbeccos Modified Eagle Medium (DMEM) for MDA-MB-435 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703391 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for MDA-MB-468 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703392 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Dulbeccos Modified Eagle Medium (DMEM) for MDA-MB-468 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703393 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for MKN-28 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703394 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for MKN-45 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703395 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for MuM-2B Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703396 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
