Complete Medium for MuM-2C Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703397 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for MV3 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703398 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for MX-1 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703399 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for Y3-Ag 1.2.3 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703400 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for NCI-H1975 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703401 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for NCI-H460 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703402 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for NCI-H661 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703403 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for NFS-60 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703404 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for PA319 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703405 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for PATU8988 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703406 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
