Complete Medium for PC-3M Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703407 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for SF-295 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703408 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for SMC-1 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703409 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for SW1116 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703410 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Dulbeccos Modified Eagle Medium (DMEM) for SW1116 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703411 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for TE-13 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703412 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for TG-905 Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703413 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for VE Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703414 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for 293E Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703415 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
Complete Medium for 293ET Cells
- Images: 0
- Applications: 0
| Biozol Catalog Number: | ABX703416 |
| Manufacturer: | Abbexa |
| Application: | - |
| Category: | Molekularbiologie |
| Size: | 500 ml |
| Show Prices | |
