S100, Clone: [4C4.9], Monoclonal
Catalog Number:
ZYT-ACI3237A
- Images (0)
| Article Name: | S100, Clone: [4C4.9], Monoclonal |
| Biozol Catalog Number: | ZYT-ACI3237A |
| Supplier Catalog Number: | ACI3237A |
| Alternative Catalog Number: | ZYT-ACI3237A |
| Manufacturer: | Zytomed Systems |
| Category: | Antikörper |
| Clonality: | Monoclonal |
| Clone Designation: | [4C4.9] |
| Form: | Concentrate |
