STAT6 [YE361], Monoclonal
Catalog Number:
ZYT-ACI3244A
- Images (0)
| Article Name: | STAT6 [YE361], Monoclonal |
| Biozol Catalog Number: | ZYT-ACI3244A |
| Supplier Catalog Number: | ACI3244A |
| Alternative Catalog Number: | ZYT-ACI3244A |
| Manufacturer: | Zytomed Systems |
| Category: | Antikörper |
| Clonality: | Monoclonal |
| Clone Designation: | [YE361] |
