BAP1, Clone: [polyclonal], Polyclonal
Catalog Number:
ZYT-ACI3247A
- Images (0)
| Article Name: | BAP1, Clone: [polyclonal], Polyclonal |
| Biozol Catalog Number: | ZYT-ACI3247A |
| Supplier Catalog Number: | ACI3247A |
| Alternative Catalog Number: | ZYT-ACI3247A |
| Manufacturer: | Zytomed Systems |
| Host: | Rabbit |
| Category: | Antikörper |
| Application: | IHC-P |
| Species Reactivity: | Human |
| Alternative Names: | BRCA1-associated protein 1 |
| Clonality: | Polyclonal |
| Clone Designation: | [polyclonal] |
| Form: | Concentrate |
| Application Dilute: | 1:50 |
