H3K27me3 [C36B11], Monoclonal
Catalog Number:
ZYT-ACI3249A
- Images (0)
| Article Name: | H3K27me3 [C36B11], Monoclonal |
| Biozol Catalog Number: | ZYT-ACI3249A |
| Supplier Catalog Number: | ACI3249A |
| Alternative Catalog Number: | ZYT-ACI3249A |
| Manufacturer: | Zytomed Systems |
| Category: | Antikörper |
| Clonality: | Monoclonal |
| Clone Designation: | [C36B11] |
| Form: | Concentrate |
