ATRX, Clone: [polyclonal], Polyclonal
Catalog Number:
ZYT-ACI3251A
- Images (0)
| Article Name: | ATRX, Clone: [polyclonal], Polyclonal |
| Biozol Catalog Number: | ZYT-ACI3251A |
| Supplier Catalog Number: | ACI3251A |
| Alternative Catalog Number: | ZYT-ACI3251A |
| Manufacturer: | Zytomed Systems |
| Category: | Antikörper |
| Clonality: | Polyclonal |
| Clone Designation: | [polyclonal] |
