IDH1 R132H, Clone: [IHC132], Monoclonal
Catalog Number:
ZYT-ACI3253A
- Images (0)
| Article Name: | IDH1 R132H, Clone: [IHC132], Monoclonal |
| Biozol Catalog Number: | ZYT-ACI3253A |
| Supplier Catalog Number: | ACI3253A |
| Alternative Catalog Number: | ZYT-ACI3253A |
| Manufacturer: | Zytomed Systems |
| Category: | Antikörper |
| Clonality: | Monoclonal |
| Clone Designation: | [IHC132] |
